Okiem eksperta

LipoLife 3G to wyjątkowe urządzenie umożliwiające nowoczesną liposukcję. Sprzęt ten gwarantuje bardzo wysoką jakość odessanych komórek tłuszczowych, które doskonale sprawdzają się w modelowaniu piersi, ich rekonstrukcji, w modelowaniu pośladków, wypełnianiu i odmładzaniu twarzy. Dodatkowo, działanie lasera wpływa pozytywnie na jakość skóry, stymulując jej odnowę i ujędrniając ją. Terapia przynosi bardzo dobre efekty, jest mało inwazyjna, pacjenci szybko powracają do codziennych aktywności.
DR MICHAŁ KANIOWSKI
www.dermapuls.com.pl
Atutem LipoLife jest silna stymulacja kurczenia skóry towarzysząca liposukcji. Pozwala mi to wykonywać nawet rozległe zabiegi z ładnym efektem, bez potrzeby wycinania nadmiaru luźnej skóry. Poprawiamy także jej jakość w trudnych obszarach, jak wiotki brzuch po ciąży, biust czy podbródek. Tłuszcz usuwamy selektywnie i z minimalnym urazem, dlatego zabieg nie wymaga znieczulenia ogólnego ani hospitalizacji. Szybki powrót do pracy w ciągu 3-4 dni odpowiada oczekiwaniom współczesnych, aktywnych kobiet. Polecam także naturalne efekty wypełnienia własnym tłuszczem biustu czy pośladków
DR ILONA OSADOWSKA
www.dr-osadowska.pl
Liposukcja laserowa z wykorzystaniem technologii LipoLife 3G to nowy standard zabiegów wyszczuplających i modelujących. W przeciwieństwie do klasycznych liposukcji zabieg daje spektakularne rezultaty, przy znacznie krótszym okresie rekonwalescencji. Przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, a działanie temperaturą podczas zabiegu obkurcza skórę, zmniejszając ryzyko wystąpienia nadmiaru fałdu skórnego po zabiegu. Przez to efekty zachwycają, a pacjenci chętnie wracają na redukcję tkanki tłuszczowej z kolejnych obszarów, takich jak podbródek czy ramiona.
DR MARCIN SIEROCIŃSKI
www.marcinsierocinski.pl
trzeciak
LipoLife 3G to wyjątkowa technologia, która umożliwia przeprowadzenie liposukcji w zdecydowanie mniej inwazyjny sposób niż liposukcja mechaniczna. Odpowiednie parametry lasera pozwalają zachować usunięte komórki tłuszczowe w dobrej jakości, dzięki czemu nadają się doskonale do przeniesienia w inne miejsce, takie jak: pośladki, biust, czy też twarz.
LEK. MED. PRZEMYSŁAW TRZECIAK
www.aspazja.pl
Miracki_Krzysztof
Liposukcja laserowa daje możliwość połączenia dwóch, często współistniejących celów: pozbycia się niechcianej tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienia i nadania sprężystości skórze. Uzyskana podczas procedury liposukcji tkanka tłuszczowa może być ponownie wykorzystana do modelowania ciała jak i konturowania owalu twarzy.
DR KRZYSZTOF MIRACKI
www.klinikamiracki.pl
JANUSZEK
Pacjenci poszukują rozwiązań, które pozwalają im szybko wrócić do formy po zabiegu, ciesząc się spektakularnym rezultatem. Liposukcja w wydaniu LipoLife 3G to zupełnie nowy standard. Dzięki działaniu lasera, dochodzi do jednoczesnego podgrzania tkanki, a tym samym obkurczenia skóry, co minimalizuje ryzyko wiotkości, tak często spotykanej w przypadku tradycyjnej metody. Ma to ogromne znaczenie dla takich obszarów jak podbródek, ramiona, czy też większe partie, jak np. brzuch i uda, i pozwala szybko cieszyć się efektami zabiegów.
DR N. MED. KONRAD JANUSZEK
www.drosuch.pl
Dr Dorota Szostek
Dzięki LipoLife 3G możemy uzyskać szybkie i wyjątkowe efekty redukcji tkanki tłuszczowej. Przy jednoczesnym odsysaniu tkanki tłuszczowej stymulujemy skórę temperaturą 45°C doprowadzając do regeneracji i odnowy. Po zabiegu skóra się przebudowuje, co prowadzi do jej wielowymiarowego ujędrnienia i wygładzenia. Pacjenci chętnie wracają na kolejne obszary, przekonując się, że zabieg jest wyjątkowo mało inwazyjny i coraz chętniej korzystają z opcji wykorzystania tkanki tłuszczowej do odmłodzenia lub nadania proporcji swojemu ciału.
DR DOROTA SZOSTEK
www.nasmed-estetyka.pl
Liposukcja Laserowa Lipolife 3D pozwala uzyskać znakomity efekt obkurczenia skory bez dodatkowych blizn po operacji ginekomastii lub plastyki brzucha. Lipolife 3D umożliwia również powieszenie piersi własną tkanka tłuszczową pobraną z innej okolicy.
DR JOANNA WIŚNIEWSKA-GORYŃ
www.damian.pl
www.czs.damian.pl
lek.med. szymon przezbór
System LipoLife 3G polecam Pacjentom, którzy w krótkim czasie pragną osiągnąć spektakularne efekty. Innowacyjna technologia laserowa w trakcie jednego zabiegu pozwala łatwo usunąć niechcianą tkankę tłuszczową oraz umożliwia wykorzystanie własnego tłuszczu do modelowania m.in. piersi czy pośladków.
LEK. MED. SZYMON PRZEZBÓR
www.drprzezbor.pl